S Czech Pioneers se startupy můžou podívat na Pioneers Festival do Vídně, hlásit se mohou do konce března

Druhé kolo ostravského akceleračního programu Tieto Nerds láká nadějné startupy
24.3.2017
Nový vládní program Expanze přinese malým a středním podnikům až 8,8 miliard korun
29.3.2017

Už jen několik posledních dní mají české startupy na to, aby se přihlásily do Czech Pionners mohly se tak zúčastnit vídeňského festivalu Pioneers Festival 2017.

Již pošesté poveze TechSquare české startupy do Vídně v rámci projektu Czech Pioneers. Hlavním cílem, kromě účasti českých zástupců na festivalu, je i navázání obchodní spolupráce s partnery projektu. Pro letošní ročník je potvrzena partnerská spolupráce se společnostmi Adastra, Kooperativa a Anect. V jednání jsou také partneři z oblastí energetiky a bankovnictví.

V rámci Czech Pioneers bude mnoho příležitostí k matchmakingu a to nejen na palubě autobusu, jenž odveze všechny české účastníky na místo konání, ale i na Czech Pioneers Dinner, které se zúčastní zástupci všech partnerských firem přímo ve Vídni.

O Pioneers Festivalu

Pionners Festival je jedinečnou událostí evropského významu. Pravidelně se na něm setkávají jak zástupci startupů, tak i ostatní inovátoři a vizionáři z celého světa. Festival se uskuteční 1. – 2. června 2017 v samém centru Vídně v paláci Hofburg. Očekává se, že letošního ročníku se zúčastní na 2500 vybraných účastníků, včetně top 500 startupů z celého světa, zástupců korporátní sféry, investorů i odborné veřejnosti.

Chcete být součástí letošního ročníku Pionners Festivalu? Neváhejte a zaregistrujte se na oficiální stránkách Czech Pioneers (www.czechpioneers.cz). Registrace je otevřena jen do konce března.

30105490634_b1da74ea2a_o
30737940935_29ce49dee9_b