Čtyři české startupy budou příští týden na Tech Crunch Disrupt v Londýně díky projektu CzechDemo!

Agentura CzechInvest se snaží aktivně podporovat české startupové prostředí a pomáhat českým startupům s jejich rozvojem a nabíráním zkušeností. Je to její dlouhodobý cíl a jedním z nástrojů podpory jsou i otevřené výzvy, kde se mohou české startupy přihlásit a pokud uspějí, získají nemalé finanční prostředky spolufinancované evropskými fondy.

Již příští týden, ve dnech 5. až 6. prosince 2016 se v Londýně koná celosvětově uznávaná konference s názvem Tech Crunch Disrupt London. A právě na ní se díky projektu agentury CzechInvest „CzechDemo“ ukáží světu čtyři české startupy, jenž uspěly v otevřené první výzvě.

Projekt CzechDemo má za cíl zvýšení mezinárodní konkurenceschopnosti začínajících společností (vč. startupů) formou podpory jejich účasti na mezinárodních akcích, dále umožnit prezentaci produktů a služeb či zvýšení medializace společnosti. Více informací o projektu naleznete na stránkách agentury CzechInvest ZDE.

XTND, Six Guys Labs, Legito a ThreatMark. To jsou jména čtyř startupů, které budou na výstavě reprezentovat Českou Republiku. Vybrané startupy získají příspěvek až ve výši 111 000 Kč formou nabízených zvýhodněných služeb. Konkrétně se jedná o překlady, cestovné (letenky) a poplatek za účast na akci.

Všem zúčastněným startupům přejeme hodně štěstí a skvělou konferenci!

Web
19