Chcete rozšířit svoje startupové podnikání do Belgie, ale nevíte jak? Zúčastněte se semináře na belgickém velvyslanectví

Rozhovor s Mírou Tenklem, novým ředitelem zahraničního zastoupení agentury CzechInvest v San Franciscu
2.4.2017
Brněnský startup CleverAnalytics oznámil seed investici ve výši 10 milionů korun
5.4.2017

Jsme rádi, když vás můžeme informovat o zajímavých akcích pro začínající podnikatele a startupy. Rozšiřování podnikání do dalších států, nejen v rámci Evropy, může představovat velký krok při budování vaší společnosti. Některé regiony Evropy jsou pak vhodnější než jiné, především z důvodů jako jsou přístup ke startupům a daňové zvýhodnění.

Proto bychom vás rádi upozornili na seminář, na kterém vám řada zajímavých řečníků představí výhody podnikání v belgickém regionu Flandry.

Seminář pro startupy

Belgický velvyslanec v Praze, pan Grégoire Vardakis spolu s Flanders Investment & Trade (FIT) se totiž rozhodli uspořádat seminář na půdě belgického velvyslanectví s cílem představit Flandry, belgický průmyslově rozvinutý region s vysokou kupní silou, jako perfektní oblast pro rozšíření vašeho podnikání.

Seminář je určený hlavně pro startupové firmy. Flandry jsou region s rozsáhlými možnostmi podpory pro mladé firmy. Jedná se především o daňové zvýhodnění v začátcích podnikání, nízké nájemné za pronájem prostor (podobné jako v České republice) a velmi dobrou infrastrukturu.

V rámci programu se můžete těšit na prezentace od ředitele oddělení investic FIT Marca Van Gastela a Marca Demila, z oddělení pro zahraniční investice z belgické Federální služby pro finance. Dále vás bude čekat „Walking lunch“, pořádaný velvyslancem. Pro úplnost informací dodáme, že obě prezentace budou probíhat v anglickém jazyce.

Jak se zúčastnit?

Máte-li zájem rozšířit svůj byznys do Belgie, neváhejte a kontaktujte zástupce FIT na emailové adrese prague@fitagency.com, anebo na telefonním čísle +420 257 530 626. Uzávěrka pro registrace je 27. dubna 2017. Samotná akce se bude konat 17. května 2017 od 10:30 dopoledne.

shutterstock_569965786