Český startup Manta Tools spojil síly se zahraničním partnerem Myriad Solutions

Keiretsu Forum otevírá nový vzdělávací program pro investory
20.12.2016
Rockaway koupilo tři východoevropské srovnávače cen
22.12.2016

Jak to na konci roku často bývá, většina událostí ve startupovém světě se točí okolo bilancování předešlého roku tak, jako v jakémkoliv jiném podnikatelském odvětví.

Proto jsme velmi rádi, že v tomto téměř Vánočním čase můžeme informovat i o zajímavých novinkách z české startupové scény. Český startup Manta Tools se totiž domluvil na spolupráci s velkým zahraničním partnerem – Myriad Solutions!

Manta Tools

Manta Tools se specializuje na práci s daty. Tito čeští inovátoři vyvíjejí speciální nástroj, který dokáže vizualizovat data skrz několik různých systémů. Dokonce dokáže zpracovávat i ručně psaný či špatně zdokumentovaný kód, čímž se velmi odlišuje od konkurence. Pomocí svého nástroje tak Manta Tools pomáhá větším společnostem s analýzou dat.

Myriad Solutions

Americká společnost Myriad Solutions je na druhé straně přední představitel vývoje nástrojů aplikací, modelového a projektového managementu i služeb. Americká společnost zjevně hledala partnera pro správu dat. Skrz jejich spolupráci, se pak obě společnosti budou ve své činnosti doplňovat. „Manta doplní naše řešení správy dat,“ prohlásil o podpisu partnerství CEO Myriad Solutions Javed Matin.

K dohodě se samozřejmě vyjádřil CEO Manta Tools Tomáš Krátký: „Začali jsme se správou metadat před dvěma lety a dnes se Manta hladce začlenila do nejlepších produktů společností, jako jsou Informatica, IBM či Adaptive,“ řekl.

Jednání mezi oběma společnostmi proběhlo velmi rychle, když se na partnerství domluvili v rekordně krátkém čase.

Velmi rádi vidíme, když se inovativním společnostem začíná dařit. Jejich příběh pak totiž může složit jako inspirace pro další nadšence a inovátory, aby se nebáli a zkusili svoje štěstí se svým inovativním nápadem.

Na závěr nezbývá než popřát jak Manta Tools, tak i Myriad Solutions hodně úspěchů do nového roku!

shutterstock_416704921
shutterstock_370901435