Český startup easyBNB vyhrál cenu Podnikatelský příběh roku

Nouzové přístřešky bodují. Moravská Iglou poputují do celé Evropy
8.4.2019
Pozor! Nákupy na e-shopech čekají výrazné změny
9.4.2019

Francouzsko-česká obchodní komora udělila první místo v kategorii Podnikatelský příběh společnosti easyBNB. Ocenění je určeno pro podnikatele, kteří vynikají originalitou a kreativitou jejich projektu nebo finančními úspěchy prokazují potenciál dalšího růstu. Porota u vítězné společnosti easyBNB ocenila využití příležitosti na trhu a kvalitu obchodního modelu, který bere ohled na respektování pravidel spojených s krátkodobými pronájmy a na spolupráci s místními úřady.

Kevin Gestin, spoluzakladatel společnosti easyBNB, po převzetí ceny řekl: „Je to pro nás velká čest, že si nás Francouzsko-česká obchodní komora vybrala. Pro prosperující startup, který budujeme, je Česká republika a Praha plná příležitostí. Vážíme si toho, že zde můžeme podnikat.”

Společnost easyBNB založil Kevin Gestin spolu s Faicalem Orakzaiem v roce 2016. Za necelé tři roky startup vyrostl o 300 % a zaměstnává 25 lidí. Aktuálně spravuje 86 bytů. Majitelé si zakládají na profesionálním přístupu a partnerství s úřady, aby byla dodržena všechna pravidla a normy spojené s krátkodobým pronájmem nemovitostí. V letošním roce projekt získal od společnosti RSBC investici na podporu zahraniční expanze.