Český start-up ThreatMark získal venture investici od Springtide Ventures a Rockaway Capital

STRV a zakladatelé Kiwi.com investovali do nového projektu na sdílení kol, Futupilot
17.7.2017
Turistické mobilní aplikace na míru od českého startupu Triphood
27.7.2017

African American Businessman & Woman Shaking Hands

Známá brněnská ICT firma ThreatMark získala venture investici od Springtide Ventures a Rockaway capital. Konkrétní částka nebyla specifikována, ale je jasné, že je to jeden z mezníků, který může dobře rozvíjející start-up ještě více povzbudit a otevírají se jim další možnosti, které do této doby nebyly reálné.

„Získání venture kapitálu je pro většinu startupů vysněná meta. Nám se ji podařilo dosáhnout, za což vděčíme enormnímu nasazení i kvalitě celého týmu ThreatMark. Nově získané prostředky, ale i zkušenosti silných partnerů nám umožní nejen akcelerovat rozvoj produktu, ale především významně posílit obchodní aktivity na zahraničních trzích“, dodává Michal Tresner, výkonný ředitel a jeden ze zakladatelů ThreatMark s.r.o.

ThreatMark poskytuje produkt „AFS – Anti Fraud System“ formou služby „Prevence Online Fraudu“ a ochrany před kybernetickými útoky vůči elektronickému bankovnictví a dalším transakčním webovým a mobilním systémům. V roce 2016 se díky programu agentury CzechInvest CzechDemo zúčastnili světoznámé konference TechCrunch Disrupt v Londýně.