Český Integromat si odnáší cenu ze startupové soutěže Get in the Ring Budapest

OPEN CALL: Czech Startup Pitch v Berlíně 19. 4. 2018
6.12.2017
Chytré mapy pomáhají firmám vidět svůj byznys jinak
13.12.2017

Český startup Integromat v soutěži Get in the Ring Budapest vyhrál příležitost zúčastnit se akce Google Launchpad v Tel Avivu. V soutěži konané ve dnech 30. listopadu -1. prosince 2017 se Integromat utkal s dalšími startupy ze střední a východní Evropy.

Integromat – nejpokročilejší platforma pro online automatizaci

Je tolik činností, které lze v dnešním světě automatizovat. Spousta času a peněz se vynakládá na manuální přenos dat. Uživatelé se mohou samozřejmě do automatizace pustit sami, ale proč plýtvat časem a energií, když je tu možnost, jak si potřebné automatizace rychle a jednoduše nastavit a eliminovat při tom možnost lidské chyby?

Integromat poskytuje řešení pro automatizaci činností a úkolů, které každodenně provádíme online. Jedná se o platformu pro automatizaci workflow, která uživatelům umožňuje propojit online aplikace a služby a transformovat data tak, jak potřebují, jednoduše v grafickém editoru a bez znalosti programování.

Díky komplexnosti a uživatelské přívětivosti Integromatu vytvoříte požadované automatizace jednoduše, rychle a z hlediska nákladů efektivně. Integromat je odpovědí na celoevropskou iniciativu Průmysl 4.0. Inovativní řešení představené v průběhu soutěže Get in the Ring v Budapešti vychází vstříc potřebám současného trendu digitalizace a automatizace.

Get in the Ring

Get in the Ring je mezinárodní soutěž, která přináší startupům příležitost prezentovat své výrobky a řešení předním podnikatelům a investorům. Startupy se utkávají v boxerském ringu v boji jeden proti jednomu. Každý startup má 30 sekund na to, aby pro sebe získal hlas poroty složené ze zástupců průmyslových gigantů. Kromě jedinečné příležitosti k presentaci svého řešení a zdokonalení svých přesvědčovacích dovedností získají účastníci cennou zpětnou vazbu a postřehy od odborníků a podobně smýšlejících lidí.

Get in the Ring je soutěž, která probíhá ve více než 100 zemích světa a poskytuje bezpočet příležitostí pro začínající firmy.

Cesta do ringu však pro mnoho soutěžících začala dávno před začátkem samotné události.

Cesta do ringu a vítězství

Integromat se koncem října zúčastnil akce V4 Startup and Innovation Fastlane Tour Prague. Série akcí V4 Startup and Innovation Fastlane pořádaných v Praze, Bratislavě a Varšavě se zaměřuje na vyhledávání těch nejinovativnějších nápadů v regionu V4. Cílem je podpořit startupy v regionu a pomoci jim tak při vstupu na mezinárodní scénu. Integromatu se podařilo zvítězit a kvalifikovat se tak k postupu do soutěže Get in the Ring Budapest.

Díky předvedenému výkonu na Get in the Ring Integromat vyhrál prestižní cenu v podobě proplacení všech výdajů spojených s účastí na akci Google Launchpad konané v Tel Avivu. Bude tak mít další příležitost setkat se s odborníky a prezentovat své inovativní řešení.

„Událost byla pro nás ohromnou příležitostí, hodně jsme se naučili a setkali jsme se s mnoha zajímavými a vlivnými lidmi. Vítězství v podobě možnosti zúčastnit se akce Google Launchpad v Izraeli je pro náš celý tým skvělým potvrzením toho, že Integromat je nástrojem, který má potenciál uspět celosvětově. Těšíme se na to, co přijde.“ shrnuje účast v soutěži CEO Integromatu Ondřej Gazda. 

Startup soutěže tohoto typu poskytují nadějným inovacím nové příležitosti k dalšímu rozvoji. Integromat i nadále bude pokračovat ve vývoji a celosvětovém sdílení své platformy.

V Praze, Budapešti, Tel Avivu – Integromat pomáhá automatizovat práci lidem z celého světa. Dělejte to, na čem záleží a rutinní práci za Vás udělá Integromat.