Českomoravská stavební spořitelna ve spolupráci s Prague Startup Centre nabídne příležitosti inovativním startupům

START2ACT Konzultace a online nástroje pro úspory energií ve vaší kanceláři i doma
16.8.2018
The Central European Startup Awards | Kdo se stane nejlepším startupem roku a kdo bude zvolen nejlepším investorem?
17.8.2018

czech currency

Českomoravská stavební spořitelna ve spolupráci s Prague Startup Centre nabídne příležitosti inovativním startupům.

Českomoravská stavební spořitelna ve spolupráci s Prague Startup Centre spouští pilotní projekt, jehož cílem je využít inovace v oblastech finančních technologií, bankovnictví, ale i marketingu a nástrojů orientovaných směrem k zákazníkovi, podpoře prodeje či komunikace v obchodní síti. Paralelním záměrem projektu je také důraz na akceleraci startupů především díky potenciálnímu využití inovativních řešení ve zmiňovaných oblastech. Řešení by měla být navržena k přímému využití Českomoravské stavební spořitelny.     

 „Tento pilotní projekt má za cíl přiblížit manažerům ČMSS relevantní společnosti ze světa StartUpové scény, rozšířit obzory, představit nové možnosti řešení aktuálních problémů a s nejzajímavějšími startupy potenciálně navázat spolupráci. Pro StartUpy tak otevíráme platformu pro komunikaci se zástupci naší společnosti.“ říká David Levý, koordinátor inovací v ČMSS.

Obsahem spolupráce je vedle hledání obchodního potenciálu, nastavení obchodních vztahů se zákazníky, či propojení s investory, rovněž i asistence startupu při realizované transakci.

„Hlavním cílem Prague Startup Centre je pomáhat inovativním startupům získávat nové zákazníky, investory a partnery a pomoct tak akcelerovat jejich byznys. Díky spolupráci s Českomoravskou stavební spořitelnou tak vytvoříme unikátní projekt s vysokou přidanou hodnotou pro startupy z celé ČR zaměřené na fintech, marketing, prodej nebo zákazníka,“ uvedl ke spolupráci Michal Zálešák, ředitel Prague Startup Centre.

V závěru měsíce budou známy první startupy a návrhy jejich řešení. Vybrané firmy budou mít následně možnost spolupracovat s Prague Startup Centre na dopilování navržených řešení a v přípravě investorských prezentací, které budou prezentovat před manažery Českomoravské stavební spořitelny a stanou se tak vstupní branou pro realizaci projektů.