České startupy míří na další mezinárodní akci díky programu CzechDemo, tentokrát na CES do Las Vegas

Studentský start-up Binder vyhrál soutěž Technické Univerzity Liberec
19.12.2016
Keiretsu Forum otevírá nový vzdělávací program pro investory
20.12.2016

Čtyři české startupy uspěly v otevřené první výzvě programu CzechDemo a míří na globální a uznávanou konferenci CES do Las Vegas ve dnech 5. – 8. 1 2017.

Oscar Tech, Six Guys Labs, XTND a PIXBUF. To jsou jména slibných startupů, které získaly finanční podporu z evropských fondů, která jim pomůže pokrýt náklady spojené s překlady, zpáteční letenkou a registračními poplatky a to až do výše 111 tisíc Kč pro každý startup.

CES je celosvětová akce zaměřená na novinky a inovace ve spotřebitelských technologiích, koná se po celém světě na různých místech (tento rok proběhl CES Unveiled v Praze) a jak sami účastníci říkají, v Las Vegas je to každý rok úžasné a ideální místo pro navázání nových kontaktů.

A kdo že jsou české startupy, kteří se už teď připravují na cestu do Las Vegas? Firma Oscar Tech z Brna, která se svou technologií Oscar Senior nabízí zábavu pro seniory pomocí videií, volání, sdílení fotografií apod. Six Guys Labs z Plzně, která vyrábí speciální trackery mapující aktivitu a odpočinek psů a koček.

Společnost XTND, která plánuje v Las Vegas představit prémiový elektrický skateboard, který je vyroben z hi-tech materiálů a v neposlední řadě je to PIXBUF. Doubická firma se pokusí prorazit s Pixbufem, aplikací pro snadnou správu a distribuci fotografií na všechny sociální sítě a fotografické služby.

Držíme palce a přejeme úspěšná jednání. Ať se daří!

ces
shutterstock_397999345