České centrum v Berlíně přijímá přihlášky českých startupů v oblasti IT, kteří se chtějí zúčastnit Czech Startup Pitche v rámci Českého Inovačního Festivalu v Berlíně na konci června

Konference impact ’17 4.0 Economy se blíží. Startupy mají vstup zdarma.
16.5.2017
Až 70 milionů čeká na české start-upy v pokračování CzechAcceleratoru
17.5.2017

České centrum v Berlíně spolu s Velvyslanectvím České Republiky v Berlíně pořádá druhý ročník akce nazvané Startup Pitch pro české digitální startupy.

Uskuteční se v rámci akce Czech Innovation Festival 2017 (CIF 2017) v pátek 23. června 2017 přímo v Berlíně za přítomnosti německých partnerů z řad investorů, business angels, startup akcelerátorů a inkubátorů, jako jsou například Bitkom, Berlin Partner, Axel Springer Plug&Play Accelerator, Cisco EUREF, EDFVR a další.

Pokud máte zájem přihlásit se do této otevřené „výzvy“, musíte splňovat 4 podmínky kvalifikace. První podmínkou je mít projekt v oblasti digitalizace či IT, dále musí váš startup být alespoň většinově „český“, musíte mít startup fungující na profesionální bázi (full time) a v neposlední řadě mít schopnost vizuální prezentace pro investory v angličtině.

A co získají vybrané start-upy?

Sedm vybraných start-upů získá hned několik cen. Je to jak účast na večerním startup pitchi s 5 minutovou prezentací v rámci CIF 2017 tak i účast na workshopech s partnery festivalu (Bitkom (tbc), Kiwi.com, Ackee, JIC). Dále získáte kontakty na přítomné zástupce investorů, business angels a partnerů, následně mentoring a základní informační balík ke vstupu firmy na německý trh, bezplatnou návštěvu dvou vybraných inkubátorů v Berlíně (AS P&P, EUREF) a závěrem také finanční věcnou cenu pro celkového vítěze v hodnotě cca 15 tis. Kč.

Cestovní náklady do německého Berlína si hradí každý účastník sám. České centrum v Berlíně však nabízí pomoc s výběrem ubytování, případně cestou Praha – Berlín.

Přihlášky můžete zasílat nejdéle do 30. května paní Simoně Binkové z Českého centra v Berlíně, a to přímo na email binkova@czech.cz (krátké představení, link na web, kontaktní osoba a počet účastníků na CIF).

Držíme palce všem startupům, ať se jim daří.