Business Link Visionary partnerem největšího vizionářského festivalu budoucnosti Future Port Prague 2019

Vysoce výkonný mobilní web? Tři nejdůležitější kroky k jeho dosažení se dozvíte na WebExpu
4.9.2019
Český startup Davinci TS získal 2,1 milionu eur, investiční kolo vedl Reflex Capital Ondřeje Fryce
12.9.2019

cof

Business Link Visionary, prémiové pražské centrum plně servisovaných flexibilních kanceláří a coworkingu, je partnerem festivalu Future Port Prague 2019. Největší středoevropský vizionářský festival budoucnosti, který se koná ve dnech 10.–11. září v prostorách Výstaviště Praha, představí jedinečnou formou odborníkům i široké veřejnosti nejnovější technologie ze široké škály oborů. Společnost Business Link zde bude mít speciální mobilní expozici simulující reálné prostředí jejich prémiových kanceláří. Expozice bude účastníkům festivalu poskytovat příjemné místo k odpočinku i k případným obchodním jednáním. Kromě možnosti chvilkového relaxace v záplavě technologií budoucnosti obdrží návštěvníci také voucher na bezplatný jednodenní vstup do prémiových plně servisovaných flexibilních kanceláří Business Link Visionary, které se nacházejí v pražských Holešovicích. Budoucnost pracovního prostředí náleží právě tomuto typu kancelářských prostor, které umožňují maximální flexibilitu nájemcům – a to jak z pohledu velikosti pronajímaného prostoru, tak i délky pronájmu.

Nahlédnout do budoucnosti, prohléhnout si nejnovější technologie, které nás v masovém měřítku začnou obklopovat v nadcházejících letech, a zdarma relaxovat nebo pracovat v moderním prostředí servisované kanceláře a coworkingu. To vše mohou návštěvníci letošního festivalu Future Port Prague 2019, jehož je Business Link bronzovým partnerem. „Prémiové, plně servisované flexibilní kanceláře a coworkingové prostory, nabízí nejmodernější způsob, jak vyřešit prostředí pro každodenní nebo nárazovou práci. Jejich obliba v současné době po celém světě velmi výrazně roste. Budoucnost pracovního prostředí náleží právě tomuto typu kancelářských prostor, které umožňují maximální flexibilitu nájemcům – a to jak z pohledu velikosti pronajímaného prostoru, tak i délky pronájmu. Návštěvníkům festivalu bude k dispozici ukázková výstavní plocha, která bude reprezentovat styl pracovního prostoru nabízeného v Business Link. Návštěvníci si zde budou moci odpočinout, vychutnat kávu, prodiskutovat pracovní záležitosti i načerpat další inspiraci,“ uvádí Jana Gerhátová ze společnosti Business Link, a dodává: „V holešovickém centru Business Link Visionary pracuje mnoho lidí i firem na velmi zajímavých inovativních projektech a my se prostřednictvím různých akcí snažíme, aby mezi sebou naši zákazníci navazovali kontakty i případnou spolupráci. Inovacím a technologiím se věnujeme dlouhodobě. Podpořili jsme například vznik prvního československého blockchain akcelerátoru. Partnerství a účast na Future Port Prague 2019 je pro nás dalším logickým krokem, jak být součástí inovací a představit většímu počtu lidí možnosti, které naše prémiové servisované kanceláře a coworkingové prostory nabízejí.

O Business Link

Business Link Visionary v pražských Holešovicích nabízí flexibilní řešení pronájmu kanceláří a coworking. Vytváří profesionální zázemí jak pro korporátní týmy, malé a střední firmy, tak i pro freelancery. Nabízí 4 500 m2 a 600 pracovních míst, zasedací místnosti a prostor pro konání akcí. Business Link si pro své kanceláře vybírá kvalitní a zajímavé lokality, jež se nachází v rozvíjejících se čtvrtích a na důležitých dopravních uzlech, které jsou dobře dostupné nejen autem, ale i veřejnou dopravou. Za sítí prémiových kanceláří stojí společnost Skanska. Více informací naleznete na https://business.link/cz.