Brand Embassy, digitální vícekanálová platforma pro kontaktní centra, je nyní poskytovatelem řešení v aplikaci WhatsApp Business

Češi se učí přehazovat svou práci na speciální služby. Startup myTimi nabízí nový typ firemních benefitů
12.3.2019
Excel už pro řízení projektů nestačí, shodují se významné české společnosti
14.3.2019

Většina korporátních zákazníků aktuálně řeší digitální transformaci. Součástí této modernizace systémů a procesů je i rozšiřování kompetencí zákaznických center a změna role z reaktivní na proaktivní, mění se i způsob práce. Cloudové řešení, umělá inteligence, multikanálová komunikace v reálném čase a analytika zákaznických interakcí zásadním způsobem urychluje a zkvalitňuje práci se zákazníky. Díky větší flexibilitě zákaznické podpory rovněž roste velkým společnostem i spokojenost zákazníků.

Typickou zákaznickou podporu poskytovanou skrze hlasové služby, email či live chat čím dál tím více doplňují služby pro okamžité zasílání zpráv. Průměrný počet spravovaných komunikačních kanálů je osm a toto číslo se stále zvyšuje. Tradiční kontaktní centra tak čelí zvyšujícímu se náporu, které nové způsoby komunikace přinášejí. Rostoucí trend komunikace se zákazníky na sociálních sítích a či skrze chytrá zařízení kontaktní centra tlačí k hledání řešení, které jim umožní z jednoho místa komunikovat s jejich zákazníky a zároveň obsluhovat všechny nově přicházející komunikační kanály.

“Naše cloudová platforma je postavena na moderních technologiích a díky tomu jsme schopni agilně reagovat na potřeby trhu. Pomáháme zákazníkům s digitální transformací a nasazením nástrojů a řešení jako je WhatsApp Business API. Spolupráce se společností Facebook si vážíme. Naše platforma podporuje přes 35 kanálů a ten největší – WhatsApp je nutností. Při analýze vytížení naší platformy vidíme neustálý nárůst provozu na tzv. „instant messagingových“ službách. Zákazníkům na naší platformě se ztrojnásobil objem komunikace se zákazníky,“ říká Damian Brhel, Co-CEO, CTO a spoluzakladatel společnosti.


“Každým rokem rosteme dvojnásobně díky tomu, že naše řešení využívá více a více zákazníků z Fortune 500. Nejvíce se jedná o telekomunikační operátory a banky, kde perfektní zákaznická podpora je považována za konkurenční výhodu. WhatsApp využívá 1.5 miliardy uživatelů v 180 zemích. To svědčí o tom, že se jedná o úspěšný komunikační kanál a společnosti, které chtějí poskytovat skvělou zákaznickou péči jej budou bezpochyby dříve či později podporovat. To vše jednoduše i proto, že využívání WhatsApp Business pro zákaznickou péči v kombinaci s platformou Brand Embassy přináší zvýšení produktivity agentů řádově o desítky procent při současném snížení operativních nákladu a dochází rovněž ke zlepšení zákaznické zkušenosti.,
doplňuje Vít Horký, CEO, spoluzakladatel Brand Embassy a autor knihy Customer Service in Transhuman Age.

Uživatelé produkt WhatsApp využívají běžně pro komunikaci s přáteli či rodinou. Řešení WhatsApp Business přináší značkám zjednodušení a zlepšení poskytované zákaznické podpory zákaznická centra tak velmi dobře mohou využít toto řešení při poskytování perfektní zákaznické péče.

O Brand Embassy

Brand Embassy je přední cloudová platforma pro péči o zákazníky. Brand Embassy pomáhá společnostem získat a udržet spokojenost zákazníků pomocí škálovatelných komunikačních řešení. Klienty jsou především firemní zákazníci a rychle rostoucí středně velké podniky v odvětví telekomunikací, bankovnictví a elektronického obchodu. K předním zákazníkům patří společnosti T-Mobile, Telenor, Telefonica, Vodafone, Home Credit, Société Générale, GE Money, Samsung, Alibaba Group a Puma. Společnost Brand Embassy je zastoupena v San Francisku a Londýně a sídlí v Praze. Pro více informací navštivte http://www.brandembassy.com/ .