Ženy o svém podnikání

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Ženy o svém podnikání

24.4.2017 v 18:00 - 19:00

V Česku se do podnikání pouští stále více žen. Jenže při pohledu po xPORTím open space to vypadá, že světu startupů stále dominují muži.

Ženám nechybí neotřelé nápady ani nadšení. Čím to tedy je, že těch které se opravdu pustí do podnikání je jako šafránu? Možná jen potřebujeme trochu popostrčit, namotivovat. Z příběhů dvou úspěšných „startupistek“ načerpáte odhodlání rozjet i svůj byznys.

Hanka Maryšková začala péct svoje Čupčáky z Cakeland Cupcakes v roce 2013 po návratu z Londýna, kde jí tyto nazdobené muffiny okouzlily. Nyní peče nejen na objednávku, ale její výrobky můžete ochutnat i na trzích na Náplavce a ve vybraných kavárnách v Praze.

Kristýna Kottová je kreativní duší módní značky Veršatyl. Společně s Markétou Šebelovou ho založily v roce 2013, následně si úspěšně prošli inkubačním programem v xPORTu. Nadčasové střihy, kvalitní materiály, minimalismus a jednoduchá kombinovatelnost. To vše Veršatyl představuje.

Hance i Kristýně se podařilo překonat obavy a do podnikání se vrhly po hlavě. Byla ale jejich cesta vždy vystlaná růžemi? S čím vším se musí člověk vypořádat a kde nabrat odvahu? Obě zavítají na VŠE 24. 4. od 18:00 v místnosti RB 213 a rády se podělí nejen o svůj příběh, ale pomohou dobrou radou, jak ze snu o podnikání udělat skutečnost.

Registrace zde: http://bit.ly/zeny_o_svem_podnikani

Podrobnosti

Datum:
24.4.2017
Čas:
18:00 - 19:00
Akce Category:
Webová stránka:
http://www.xportprague.cz/2017/04/11/zeny-o-svem-podnikani/

Pořadatel

xPORT VŠE Business Accelerator
Webová stránka:
http://xport.vse.cz/

Místo konání

xPORT VŠE Business Accelerator
Jeseniova 2769/208
Praha, Česká republika
+ Google Mapa