JIC Grill: Nechte si ověřit svůj podnikatelský nápad

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

JIC Grill: Nechte si ověřit svůj podnikatelský nápad

29.11.2017 v 15:00 - 19:00

Zdarma

Rodí se vám v hlavě podnikatelský nápad, nebo už s něčím podnikáte? A máte šanci uspět na trhu? Představte svůj projekt na dalším JIC Grillu byznys expertům, získejte na něj cennou zpětnou vazbu a posuňte se zase o krok blíž k uskutečnění svého snu. Hlásit se můžete do 15.listopadu 2017.

Jak to funguje? Před JIC Grill absolvujete individuální trénink prezentačních dovedností. Přímo na akci si pak vyzkoušíte pětiminutový pitch a v dalších patnácti minutách budete diskutovat se zkušenými podnikateli, specialisty na obchodní i marketingové strategie. Díky tomu rychle odhalíte silné a slabé stránky svého byznys záměru a usnadníte si jeho realizaci.

Po skončení JIC Grill se můžete těšit na neformální networking, kde můžete pokračovat v diskuzi s experty a osobně se seznámit s dalšími účastníky akce.

JIC Grill je určený pro začínající podnikatele, kteří ocení realistický feedback i praktickou radu od odborníků z praxe. Nezáleží na tom, zda máte pouze nápad, rozpracovaný projekt nebo už založenou firmu, ani v jakém oboru chcete podnikat. JIC Grill je otevřený pro všechny a zdarma.

Podrobnosti

Datum:
29.11.2017
Čas:
15:00 - 19:00
Cena:
Zdarma
Akce Category:
Webová stránka:
https://www.jic.cz/akce/jic-grill-listopad/

Pořadatel

JIC Brno
Webová stránka:
www.jic.cz

Místo konání

JIC INMEC
Purkyňova 649/127
Brno-Medlánky, Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.jic.cz