Fireside Chat: Vít Horký vs Jan Řežáb

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Fireside Chat: Vít Horký vs Jan Řežáb

18.6.2018 v 17:30 - 21:30

Zdarma

Ladíte fungování vaší firmy a chtěli byste vědět, jak to dělají současní úspěšní podnikatelé?

Přijďte se inspirovat na diskuzi, která proběhne 18.8.6. od 17:30 v prostorách společnosti Microsoft. Moderovat bude Vít Horký a rozhovor povede s Janem Řežábem.

Honza s Vítkem sklízejí mezinárodní úspěchy a mají mnohaleté zkušenosti s budováním firem na globální úrovni. Jsou zběhlí jak v získávání investic a tak i v najímání těch nejzajímavějších lidí do svých firem. Povídat si budou budou nejen o práci ale také o tom, jak Honza stíhá měnit role zakladatele, investora, manažera, manžela úspěsné podnikatelky a mnoho dalších. Dojde samozřejmě i na vaše dotazy.

VÍT HORKÝ je co-founder a CEO Brand Embassy, jedné z nejlépe hodnocených platforem zaměřených na customer service se zákazníky ve více než 30 zemích světa. Mezi klienty Brand Embassy patří např. Alibaba Group. a do týmu dokázali přivést i velmi seniorní specialisty. Vítek získal BSC. (Hons.) na Univerzitě v Teeside (UK) před tím než se vydal na startupovou dráhu. Vítek má bohaté zkušenosti se získáváním kapitálu a to dokazuje i svým současným úspěchem u 11 angel investorů, v objemu $2.5M.

JAN ŘEŽÁB, první Čech na globálním listu Forbes 30 Under 30. Zakladatel několika společností včetně Socialbakers, firmy, která je dnes již zajetým pojmem v oblasti sociálních médií. Společnost má přes 2500 klientů a 11 poboček po celém světě. Jan odešel z pozice CEO a v současnosti sedí v dozorčí radě. Členem rady a investorem je rovněž ve společnostech Gamee, což je vznikající herní mobilní sociální síť a Time is Ltd., která se zaobírá efektivním využitím času. Vyzkoušel si také účast v představenstvu čínské společnosti Goodbaby International, kde působil i jako CEO Digitálních Technologií. Pravidelně se účastní největších světových konferencí jako jsou TEDx, Forbes CMO, Adtech, Social Media Week, Web Summit aj.

Partnery akce jsou Microsoft a CzechInvest.

Akce je zdarma, ale počet míst je omezen, nezapomeňte se registrovat TADY.

Podrobnosti

Datum:
18.6.2018
Čas:
17:30 - 21:30
Cena:
Zdarma
Akce kategorie:

Pořadatel

Tým Nápadu roku a další partneři

Místo konání

Microsoft Czech Republic & Slovakia
Vyskočilova 1561/4a
Praha 4, Česká republika
+ Google Mapa