EOVation Masters

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

EOVation Masters

26.12.2017 - 18.2.2018

Baví tě práce s EO daty (data dálkového pozorování Země) a máš rád výzvy? Hledají se studenti, začínající podnikatele, inovátory a vědce s nápadem na využití EO dat ve službách a produktech zaměřených na adaptaci společnosti vůči klimatickým změnám.

V rámci mezinárodního projektu EO ClimLab se organizuje již druhá lokální soutěž – tentokrát EOVation Masters. Cílem je vybrat perspektivní návrhy na výše uvedené téma a podpořit jejich realizaci v praxi.

Soutěžit můžeš ve dvou kategoriích a svůj návrh můžeš zaslat až do 18. 2. 2018. V kategorii A předložíš podnikatelský záměr, u kterého bude kladen důraz na zpracování a validitu business plánu. V kategorii B vytvoříš podnikatelskou ideu, která bude strukturovaná do podoby vědeckého článku s mapováním aplikovatelnosti a průzkumem trhu.

Budeš-li mít zájem, mohou tě během soutěže propojit s experty na různá odvětví. V lednu se pak s některými z nich můžeš setkat i osobně a zkonzultovat s nimi svůj nápad v rámci dvou plánovaných workshopů zaměřených právě na EOVation Masters. Pro zapojení do této soutěže se stačí zaregistrovat na níže uvedených webových stránkách.

Čekají tě mimo jiné i zajímavé ceny: finanční podpora (2000 Euro v kategorii A, 500 Euro v kategorii B), pomoc s přípravou přihlášky pro vstup do ESA BIC Prague, možnost prezentovat na IAC Bremen, stáž v ESA BIC Prague, podpora ověření realizovatelnosti navržené technologie a spousta dalších.

Bližší informace nalezneš na webu:
http://www.esa-bic.cz/index.php/eovation/

Podrobnosti

Zahájení:
26.12.2017
Ukončení:
18 února 2018
Akce kategorie:
,
Webová stránka:
http://www.esa-bic.cz/index.php/eovation/

Pořadatel

ESA BIC Praha
Webová stránka:
http://www.esa-bic.cz/