CONNECTion

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CONNECTion

29 ledna 2018

Zdarma

Rádi bychom vás pozvali na jedinečné setkání se studenty Vysoké školy umělecko-průmyslové v Praze s názvem CONNECTion, které proběhne v rámci společného projektu Magistrátu hl. m. Prahy a Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest s názvem Komunikační platforma, jehož cílem je vytvořit prostředí stimulující inovace a zvýšit intenzitu spolupráce veřejného, ​​soukromého a akademického sektoru.
Setkání proběhne v pondělí 29. 1. od 14:00 hod.
v prostorách Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze.

V rámci akce budete mít možnost poznat nejlepší z mladého českého designu a zároveň navázat přímou spolupráci se studenty z posledních ročníků.
Akce bude zahájena s výkladem prohlídky ateliérů, ve kterých bude právě probíhat výstava semestrálních prací Artsemestr. Následovat bude samotný networking, ve kterém budete mít příležitost blíže poznat jednotlivé studenty a jejich práci. Představí se především studentky a studenti, kteří při své práci spolupracují s průmyslem.


Těšit se můžete také na představení programu Pražských voucherů Magistrátu hl. m. Prahy s alokací 480 mil. Kč a Kreativních voucherů Středočeského inovačního centra.

V případě Vašeho zájmu se prosím zaregistrujte TADY, ​​nejpozději do 24. 1.


Účast je ZDARMA, ale kapacita je omezená a vzhledem k formátu setkání je NUTNÉ se předem zaregistrovat.

Podrobnosti

Datum:
29 ledna 2018
Cena:
Zdarma
Akce kategorie:

Místo konání

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
náměstí Jana Palacha 80
Praha, Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://www.umprum.cz/web/cs/kontakt