Soutěž Digital Challenge nabízí získat až 100 tis. EUR na podporu růstu vaší firmy

Hackathon Zásilkovny a Inventi bude hledat technologické řešení pro neziskovky
25.5.2018
Známe vítěze českého finále soutěže PowerUp!
29.5.2018

EIT Digital vyhlásilo soutěž Digital Challenge pro rychle rostoucí evropské start-upy v oblasti digitálních technologií. Přihlášky lze předkládat v následujících pěti kategoriích: Digitální průmysl, Digitální města, Digitální životní pohoda, Digitální infrastruktury a Digitální finance.

Vítězný tým v každé kategorii získá 50 000 EUR a prvních 10 start-upů bude zařazeno do ročního mezinárodního podpůrného programu EIT Digital Accelarator. Výzva je otevřena do 14. června 2018. Další podrobnosti včetně jednoduchého přihlašovacího formuláře najdete na https://www.eitdigital.eu/challenge/.

EIT Digital pomáhá firmám expandovat na zahraniční trhy prostřednictvím zkušených expertů, kteří působí v Německu, Francii, Velké Británii, Španělsku, Itálii, Holandsku, Švédsku, Finsku, Maďarsku a US (Silicon Valley). Firmy propojují s potenciálními zákazníky či partnery z řad cca 150 velkých korporací a výzkumných organizací. Pomáhají také vyhledat investory. EIT Digital je evropská iniciativa, která je součástí Horizon 2020. JIC je partnerem EIT Digital pro Českou republiku.