11 let conhIT – Connecting Healthcare IT – kombinace zdraví a inovativních IT. Šance pro startupy

České firmy byly na CES 2018 v Las Vegas v Eureka parku vidět a slyšet
19.1.2018
Logistický startup DoDo po roce pod novým vedením odbavil přes 100 tisíc objednávek a najezdil více jak 3,5 milionu kilometrů
23.1.2018

Od 17. do 19. dubna 2018 se bude v Berlíně konat již 11. ročník jedné z nejdůležitějších evropských událostí v oboru conhIT 2018, která nabízí kompletní přehled trendů uplatnění moderních technologií ve zdravotnických zařízeních. Vysoké počty účastníků minulého ročníku potvrdily rostoucí význam veletrhu. Akce se účastnilo přes 9 500 odborných návštěvníků (40 % z toho zástupců nemocnic) a 388 vystavovatelů ze 14 zemí. Na veletrhu můžete vystavovat po boku významných společností z oboru, účastnit se přednášek a seminářů, exkurzí do nemocnic a odborných diskuzí.

Paralelně k veletrhu bude probíhat odborný kongres a conhIT-Akademie. Veletrh představuje ideální platformou pro setkání důležitých aktérů branže. Vystavovatelé a odborní návštěvníci minulého ročníku oceňovali hlavně kvalitu obsahu a relevance největší evropské události na poli zdravotnického IT.

DELEGACE – nepřehlédněte nabídku účasti zdarma

Česko-německá obchodní a průmyslová komora organizuje na tento veletrh, akademii a kongres delegaci odborníků z branže v termínu 17. – 18. 4. 2018. Počet účastníků je omezen na 14 osob. Účast je zdarma, zájemci se mohou přihlásit telefonicky nebo e-mailem na výše uvedených kontaktech. Kontaktní osobou je Zdeňka Goedertová, oficiální reprezentantka Messe Berlin GmbH u Česko-německé obchodní a průmyslové komory.

Startup Café – místo setkání rozhodujících činitelů z oblasti IT ve zdravotnictví a nových společností

Mezinárodní veletrh conhIT zaměřený na IT ve zdravotnictví přichází v roce 2018 s novým formátem nazvaným Startup Café. Tato platforma je zaměřena na nové a inovativní začínající podniky, které nabízejí produkty a vyvíjejí metody v IT zdravotnictví. V současné době se vytváří specializovaná výstavní plocha, na níž mohou nové společnosti prezentovat své portfolio odborníkům v oboru, investorům, partnerům v podnikání a kontaktovat potenciální obchodní partnery v neformální atmosféře u šálku kávy.

Tímto krokem veletrh conhIT následuje nejnovější trend v branži. Stále více a více zavedených zdravotnických firem se zaměřuje na spolupráci s novými společnostmi. Dr. Markus Müschenich, řídící partner Flying Health k tomu dodává: „Startupy jsou nezbytné pro posun našeho zdravotnického průmyslu dopředu. Nové společnosti nejsou zatěžovány minulostí a v jejich úsilí o nejlepší řešení jsou schopny vytvořit nové produkty pro zdravotnictví budoucnosti. Být malou společností v naší branži není v žádném případě známkou slabosti.“

Díky odbornému publiku, které tvoří přibližně 80% návštěvníků veletrhu, je conhIT tím správným místem pro začínající firmy k tomu, aby zde představily své nápady.

Vaše případné otázky zodpoví zástupci Česko-německé obchodní a průmyslové komory ( ČNOPK) telefonicky na čísle +420 221 490 310 nebo e-mailem: Messe1@dtihk.cz

Zájemcům nabízí cenově zvýhodněné online-vstupenky v předprodeji Česko-německá obchodní a průmyslová komora:

 

conhIT

17. – 19. 4. 2018

Ceny v předprodeji ČNOPK Ceny na internetových stránkách veletrhu Ceny na pokladně
Jednodenní vstupenka na veletrh včetně kongresu 44 € 55 € 55 €
Permanentka na veletrh včetně kongresu 88 € 110 € 110 €